Рудько Г. І. Стан ресурсів надр як чинник формування та розвитку міст і промислово-міських агломерацій

50
Р83
Рудько Г. І. Стан ресурсів надр як чинник формування та розвитку міст і промислово-міських агломерацій / Г. І. Рудько, І. М. Суматохіна. – Київ : Маклаут, 2008. – 352 с.

Монографія є комплексною роботою, в якій розглянуто стан ресурсів надр як чинник формування і розвитку міст і промислово-міських агломерацій.
Розроблено наукові та методологічні основи оцінки ризиків і небезпек у межах міст – гірничохімічних центрів на різних стадіях функціонування техноприродних геосистем, на прикладах міст зони впливу гірничохімічних комплексів в Україні, Польщі, Росії і Білорусі.
Викладено результати визначення розрахунків ризиків і небезпек у межах промислово-міських агломерацій Придніпровською промислового регіону. Виконано аналіз сучасного стану формування та розміщення відходів з метою розв’язання проблеми техногенної безпеки міст і впровадження стратегії вдосконаленого управління відходами.
Обґрунтовано актуальність концепції геоменеджменту геологічного середовища промислових міст і агломерацій в контексті усталеною розвитку.
Виконано оцінку та аналіз геологічного ризику в межах техноприродної геосистеми.
Обгрунтовано стратегію і методологію класифікації та обліку родовищ корисних копалин. Таким чином, виконаний комплекс досліджень, який закладає основи нового наукового напряму – екологічна безпека міст та промислово-міських агломерацій.
Для геологів, екологів, географів, спеціалістів з інженерної геології міст і промислово-міських агломерацій, широкого кола читачів.

Залишити відповідь