Лобов В. Й. Автоматизація газоповітряних енергетичних установок

лобов621.6
Л68
Лобов В. Й. Автоматизація газоповітряних енергетичних установок : монографія / В. Й. Лобов. – Кривий Ріг : Чернявський Д. О., 2018. – 275 с.

Розглянуто стан проблеми, представлено результати дослідження промислового устаткування, яке нагнітає або видуває газоповітряні потоки, кінетична енергія яких використовується для отримування електричної енергії газоповітряними енергетичними установками. Містяться теоретичні та практичні рішення, приклади розроблених в останні роки способів отримання електричної енергії за допомогою цих установок, які використовуються сумісно з виробничим устаткуванням промислового і сільськогосподарського призначення. Для них надано силові схеми та схеми автоматизованого управління, описи їх роботи, представлені розрахунки та результати моделювання.
Монографія розрахована на студентів, аспірантів і викладачів технічних вищих навчальних закладів і може бути використана інженерно-технічними працівниками промислових підприємств, проектних і науково-дослідних організацій, а також для фахівців, що займаються проблемою використання нетрадиційних джерел енергії.

Залишити відповідь