Кожевніков В. Яка національна ідея українців? Що таке український націоналізм? Хто такі українські націоналісти?

національна ідея323
К58
Кожевніков В. Яка національна ідея українців? Що таке український націоналізм? Хто такі українські націоналісти? / В. Кожевніков. – Київ : Пандемія, 2015. – 56 с.

У брошурі дано визначення української національної ідеї (УНІ), показано, чому вона потрібна народу і як нею користуватися. Проаналізовано основні складові УНІ. В популярній формі показано суть українського націоналізму, розкрито його відмінність від інших ізмов. Розглянуто причини ворожого ставлення російських шовіністів, сіоністів і антинародної влади до українських націоналістів.
Національна ідея тільки тоді приносить народу користь і щастя, коли вона справедлива і зрозуміла кожному громадянину та не відлякує сусідні народи. Тільки правильно сформульована Українська Національна Ідея здатна об’єднати українців різних верств населення в усіх областях України. Для цього влада має спрямувати зусилля інтелігенції на представництво народу.
Доведено, що націоналізм – це єдина ідеологія, яка здатна захистити український народ і від страхіття змосковщення, і від недоліків глобалізації.

 

Залишити відповідь