izmir travesti resimleritravesti

Засідання круглого столу «Бібліотека вишу має бути…»

24 жовтня 2017 року відбулося засідання круглого столу «Бібліотека вишу має бути…». У засіданні брали участь: доцент, кандидат технічних наук, заст. зав. кафедри технології машинобудування з  навчально-методичної  роботи Цивінда Н. І., студенти  механіко-машинобудівного факультету, фахівці бібліотеки. Засіданню передувало анкетування. На обговорення винесені питання щодо формату бібліотеки університету. Аналізуючи результати анкетування, зав. відділу Хлебнікова Л. О. зауважила, що на питання «Яка бібліотека потрібна студентам?» 95% респондентів відповіли, що бібліотека вишу задовольняє потреби та запити, наголосили на забезпеченості дисциплін профільними виданнями. Про це говорили   магістранти Сидорчук Д., Чумаченко О. (ПМ-17м), Куліш В. (МВС-14).

          70% опитуваних зауважили, що легше працювати з книгою, але комп’ютери теж потрібні. На питання анкети «Як зробити бібліотеку більш привабливою?» 75% респондентів бажають, щоб бібліотека має постійно поповнювати свої фонди сучасними періодичними виданнями.

45% опитуваних студентів  не знають про існування веб-сайту бібліотеки та жодного разу не користувались ЕК. Враховуючи результати анкетування в засіданні круглого столу взяла участь завідувач сектору інформатизації Вигівська В. О., яка підготувала презентацію «Електронні ресурси бібліотеки».

          Під час обговорення проблем бібліотеки та студентів, останні висловили побажання про створення комп’ютерного класу на базі бібліотеки, а також про необхідність виконання  бібліотекою послуг ксерокопіювання та сканування.

Світлини:

Залишити відповідь