izmir travesti resimleritravesti

Зустріч “Толерантність – шлях до миру”

Шановні користувачі!

З нагоди Міжнародного дня толерантності  в читальному залі наукової  бібліотеки була проведена зустріч зі студентами гірничого факультету «Толерантність – шлях до миру».

Бібліотекар 1 категорії Юсупова Г. Я. освітила актуальність проблеми толерантності в сучасному світі, в якому швидкими темпами відбувається зростання екстремізму, рівня агресивності та ескалація зон конфліктів. В ході розмови зі студентами  бібліотекар пояснила поняття «толерантість», закцентувала увагу на  основних рисах толерантної та інтолерантної особистості. Учасникам зустрічі  запропоновані гострі питання, які викликали  бурхливі дебати.

Шляхом порівняння положень, узятих із різних конфесій, студенти констатували, що люди повинні бути милосердними, поблажливими, толерантними до оточуючих. Разом із тим, прояв толерантності, який співзвучний принципу поваги до прав людини, не означає терпиме ставлення до соціальної несправедливості, злочинів та правопорушень, відмову від своїх поглядів або поступку перед чужими переконаннями. Була запропонована та проведена тестова гра «Чи проявляєш ти толерантність?». Студенти декламували вірші В. Симоненка, Є. Євтушенка, С.Чорного та інших.

Підводячі підсумки зустрічі, Юсупова Г. Я. зауважила, що терпимості та толерантності потрібно навчатися, треба прагнути приймати людину такою, якою вона є: з її достоїнствами та недоліками, незалежно від віросповідання та соціального положення. Спілкування повинно будуватися на повазі до почуття людської гідності та дотриманні вироблених, загальноприйнятих норм поведінки.

До уваги присутніх експонувалася виставка «Міжнародні правові акти», за темою якої, проведений бібліографічний огляд літератури.

Світлини:

 

Залишити відповідь