izmir travesti resimleritravesti

Тематичний вечір «Ми пам’ятаємо…»

     73 роки минуло з часів визволення м. Кривого Рогу від нацистських загарбників. Ця дата є пам’ятною та важливою для кожного громадянина нашого міста, адже є частиною історії рідного краю.
     16.02.2017 університетською бібліотекою та профспілковим комітетом у читальній залі №2 за участю студентів механіко-машинобудівного та факультету інформаційних технологій було організовано тематичний вечір «Ми пам’ятаємо…».
     Проректор з науково-педагогічної і навчально-виховної роботи М. І. Стрюк привітав присутніх зі святом.
     У рамках тематичного вечора відбулася презентація книги «Кривий Ріг: лихоліття 1941-1945 рр.». Її представили автори – доктор історичних наук, професор В. В. Стецкевич та науковий співробітник Криворізького історико-краєзнавчого музею Є. М. Левченко.
     У виконанні студентів механіко-машинобудівного факультету Олени Столярової, Ганни Осипи, Владислава Міхно прозвучали зворушливі вірші. Хвилиною мовчання присутні вшанували криворіжців, загиблих у роки Другої Світової війни та на Сході України, в зоні АТО.
     З щирими побажаннями звернулася до студентської молоді голова Ради ветеранів Металургійного району Є. П. Філоненко.
     З привітальним словом виступив голова профспілкового комітету, депутат Дніпропетровської обласної ради В. П. Щокін. Від профспілкового комітету присутні на заході ветерани отримали подарунки.   З виданнями, представленими на книжковій виставці «Пам’ять війни стукає в наші серця», ознайомила зав. сектора бібліотеки Ю. М. Науменко Крім того, вона презентувала віртуальну книжкову виставку «Лихоліття війни на Криворіжжі у пам’яті та у книзі», яку підготувала бібліотекар 1 кат. О. В. Генова. До уваги учасників заходу запропоновано відеоролік, який відображає етапи визволення Криворіжжя.
     Завершальним акордом тематичного вечора, присвяченого визволенню Криворіжжя від нацистських загарбників, стала пісня «А закаты алые» у виконанні студентки факультету інформаційних технологій Вікторії Шевченко.

Світлини:

Залишити відповідь