izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Пошукові системи наукової інформації

 BASE (Bielefeld Academic Search Engine) – одна з найбільших у світі пошукових систем, спеціалізованих на пошуку наукових документів відкритого доступу в Інтернеті. Оператором BASE є бібліотека університету Білефельд (Німеччина). 25,506,183 документів.
CiteSeer  – Scientific Literature Digital Library and Search Engine. Приблизно 750,000 + документів. Крім пошукових функцій, сервіс індексу цитування та лінків у цитуванні.

Google Scholar (Google Академія) – пошук наукової інформації від Google. Найбільш популярний сервіс пошуку наукової літератури (рецензовані статті, дисертації, книги, анотації тощо). До бази даних наукової пошукової системи Google Академія входять як документи, що знаходяться у відкритому доступі, так і матеріали, доступні винятково за передплатою.

SCIRUS науково-орієнтована пошукова система, індексує  понад 410  млн. спеціалізованих наукових веб-сторінок (журнали, веб-сторінки університетів, учених, навчальні матеріали, препринти, патенти, документи з тематичних та інституційних репозитаріїв та видавництв відкритого доступу тощо).

WorldWideScience.org – глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації по національних та міжнародних наукових базах даних та порталах.

ScientificCommons.org – платформа, яка забезпечує вільний доступ до наукових робіт різноманітної тематики, опублікованих та розташованих в відкритих депозитаріях усього світу. ScientificCommons.org в даний час надає доступ до більш ніж 29 млн. публікацій із 1056 архівів 53 країн світу. Мета проекту полягає в тому, щоб структурувати великі масиви даних, забезпечити доступ до них, оперуючи централізованим інструментом пошуку.

World Cat – найбільший в світі зведений “бібліотечний каталог” від  OCLC Online Computer Library Center, Inc.

Залишити відповідь