izmir travesti resimleritravesti

Круглий стіл «Сповідь солдатських сердець»

15 лютого 2015 року відзначалася 26 річниця виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

     Не оминули цю подію і механіко-машинобудівний факультет з науковою бібліотекою. 18 лютого 2015 року у дружній атмосфері за чашкою чаю відбулося, присвячене цій даті, засідання круглого столу «Сповідь солдатських сердець». На зустріч були запрошені криворізькі воїни-інтернаціоналісти: перший заступник голови Криворізької міської організації ветеранів Афганістану О. П. Горонько, танкіст, підполковник В. В. Заярний. Присутні, затамувавши подих, слухали розповіді гостей про сторінки афганської війни, мужність, героїзм, військову дружбу.

     Переглядаючи документальні відеосюжети кожен розумів, що миті, вирвані з життя людей, до яких постукала війна, співзвучні з війною, що прийшла сьогодні на українську землю. Присутні вшанували хвилиною мовчання не тільки воїнів-інтернаціоналістів, які полягли в афганській війні, але й криворізьких героїв, загинувших в зоні АТО.

     Завідувач сектору універсального читального залу № 2 Ю. М. Науменко ознайомила студентів з літературою про війну в Авганістані, яка є в науковій бібліотеці і звернула увагу студентів на нову книгу криворізького краєзнавця, журналіста В. П. Бухтіярова «Шураві за Пянджем». Ця книга вийшла до 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану і базується на 45 розповідях наших земляків, очевидців тих страшних подій.

Зустріч з криворізькими воїнами-інтернаціоналітами нікого не залишила байдужим. Всі вийшли з розумінням того, що найважиливіше в житті – це здоров’я, мир і душевний спокій.

Фотозвіт:

collage_photocat

Залишити відповідь