izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства»

23-25 травня 2018 року на базі університету проходила  Міжнародна науково-технічна конференція «Розвиток промисловості та суспільства». Бібліотека забезпечила інформаційну підтримку конференції.

Зацікавлення учасників конференції  викликали відкриті перегляди літератури:  «Наукові праці КНУ», «Нові надходження», «Праці провідних вчених АГН України».

Окремо представлена експозиція «Технічна книга видавництва «Наукова думка», «Природничі науки». Цікава історія створення видавництва. Задля збереження пограбованої, але не остаточно розтрощеної друкарні Києво-Печерської лаври київські вчені, об’єднані у Всеукраїнську академію наук, звернулися до властей із листом, в якому звернули увагу на те, що Лаврська друкарня володіє унікальними грецькими, латинськими і французькими шрифтами, тому її майно може стати в нагоді для видання наукових праць. У листопаді 1922 року в Академії наук України було створено Редакційно-видавничу комісію на чолі з ученим-філологом академіком Агатангелом Кримським. Саме від цієї дати веде відлік своєї історії сучасна «Наукова думка».
Бібліотека університету входить до переліку організацій, які  отримують  безкоштовний обов’язковий примірник від видавництва. У фондах бібліотеки зберігається близько 5 тис. академічних видань.

Світлини:

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь