izmir travesti resimleritravesti

Феномен світової культури – Михайло Ломоносов

27 жовтня 2016 року в читальній залі №1 (Пушкіна, 37) відбувся захід, присвячений вченому-енциклопедисту Ломоносову: «Феномен світової культури – Михайло Ломоносов». Наукова та творча діяльність Ломоносова – один з найбільш оптимістичних і надихаючих прикладів в історії для усіх на шляху пізнання. Особистість, яка зробила кар’єру, використовуючи для цього єдиний ресурс – інтелект, ії відданість науці, істині, факту – зразок для юнаків, будуючих своє життя тут і зараз.

В межах цього заходу відбулися: усний журнал «…Він все випробував і все проник», який підготувала бібліотекар І кат. Генова О. В. за активною участю студентів гр. ІГ-15-1 (Барни А., Єропунової І., Привалової О., Яковенко Д.); тематичний огляд літератури «Науки живлять юнаків» (зав. сектору Тарабановська О. В.); вікторина «Феномен Ломоносова» (бібліотекар І кат. Юсупова Г. Я.). Під час заходу демонструвалися тематична виставка та презентація «Ломоносов – безодня зірок повна», які підготувала бібліотекар І кат. Генова О. В.

Цей захід – ще одне підтверження тому, що яскрава особистість виховує у молоді цілеспрямованість, надихає ії на пошуки свого шляху у житті, формує активну громадянську позицію у суспільстві. Таким чином, у спільної співпраці бібліотеки з молоддю студенти і бібліотекарі розкрили свій творчий потенціал. Крім того працівники абонементу наукової літератури та читальної зали №1 підтвердили свій професійний рівень.

Світлини:

Залишити відповідь