izmir travesti resimleritravesti

Інтернет-ресурси (вивчення англійської мови)

     Відповідно до наказу Президента України Петра Порошенка 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.
     Рішення про оголошення поточного року роком англійської мови в Україні ухвалене задля сприяння вивченню англійської для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, за якою вивчення англійської мови – один із пріоритетів стратегії розвитку.
     Кабінету Міністрів України доручено розробити й затвердити комплекс таких заходів на 2016 і наступні роки, які були б спрямовані на активізацію вивчення громадянами англійської мови.
     Зокрема, уряд має передбачити організацію на базі вищих навчальних закладів курсів із вивчення англійської студентами, аспірантами, докторантами, педагогічними та науково-педагогічними працівниками, сприяти розширенню навчальних дисциплін англійською мовою, запровадити вивчення англійської мови як другої іноземної в тих загальноосвітніх навчальних закладах, у яких вона не вивчається.
     Усе більше людей сьогодні прагнуть оволодіти мовами міжнародного спілкування. Якщо ви вирішили вивчити англійську, то маєте вибір – учити її на спеціалізованих курсах у групі з викладачем або самостійно. В Інтернеті є безліч ресурсів, які допоможуть вам у самостійному вивченні англійської.
     Питанню, з чого почати та де знайти потрібні ресурси для самостійного вивчення англійської он-лайн, і присвячено цей огляд.

11 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

BBC Learning English – можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео- й аудіоматеріалів з текстами та транскрипцією. Один із розділів присвячено роботі над вимовою. Курс 6 Minute English – шестихвилинні ролики з різних тем – один із найпопулярніших у користувачів. http://www.bbc.co.uk/learningenglish

Learning English – British Council – цей сайт є дуже популярним, використовується у всьому світі. Що робить цей сайт особливим? Тут можна вивчати англійську граматику; у кожному розділі Ви знайдете чітке пояснення та приклади, усе це в сучасному вигляді; подані граматичні вправи; словник та ігри чекають, щоб сприяти розвитку ваших знань англійської мови.

http://learnenglish.britishcouncil.org/en/getting-started

Livemocha – це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Livemocha – спільнота ентузіастів: вчителів, лінгвістів, загалом всіх, хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання – носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео- або аудіочат забезпечать кращу практичне засвоєння мови. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні української, і все це в режимі реального часу.

Основна частина сайту – безкоштовна, але є система жетонів, за які учень може індивідуально попрацювати з носієм мови, якого ж сам і вибере. Крім того, за $9,99 можна придбати на місяць «золотий ключ», що дозволить вам користуватися всіма матеріалами ресурсу.

http://livemocha.com/#

Bussu. На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника. До речі, крім англійської та російської, тут можна вивчати ще 10 мов. На порталі є велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови й інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.

https://www.busuu.com/enc/

LinguaLeo – напевно, найзахоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео-, аудіо- і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник із озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Завдяки програмам для iOS і Android вчитися можна в будь-який час і де завгодно.

 https://lingualeo.com/ru

Duolingo – сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Є цікавий розділ для вивчення лексики, так, за один курс ви можете вивчити до 2 000 слів. Користувачі допомагають перекладати веб-сайти й інші документи. Існують програми для iOS і Android. матеріалів. Тематичні курси, особистий словник із озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Завдяки програмам для iOS і Android вчитися можна в будь-який час і де завгодно.

https://www.duolingo.com
Listen to English – learn English! – подкаст-сайт для людей, що вивчають англійську розмовну мову. Подкасти на цьому сайті допоможуть вам покращити свою англійську, зокрема словниковий запас, вимову та навички аудіювання. Подкасти досить короткі (5 або 6 хвилин). Багато з них присвячено лексиці та граматиці; є замітки, вправи та вікторини.
Ви можете завантажити подкасти на свій комп’ютер або підписатися за допомогою iTunes чи Yahoo, або послухати їх, натиснувши на флеш-плеєр на веб-сторінці у верхній частині кожного епізоду. На сайті є понад 200 подкастів. Слухати англійські подкасти можна абсолютно безкоштовно.
Ви можете завантажити подкасти на ваш iPod, смартфон або MP3-плеєр і прослуховувати їх у дорозі на роботу чи навчання. Повний текст кожного подкасту є на сайті (і також з’явиться на екрані iPod), так що ви можете подивитися значення нових слів у словнику. Потім закрийте очі та слухайте! Успіхів!
http://ww1.listen-to-english.com/?sub1=f26d5ac8-0b0a-11e8-84f9-f7f63602188f
Lang8 – ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Усе це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. Навзаєм ви можете перевіряти їхні вправи з російської мови. http://www.lang-8.com/
Engvid – відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями залежно від рівня знання мови й об’єднані тематично, наприклад, можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють певні аспекти граматики. http://www.engvid.com/
Exam English – це суперсайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL тощо. Також ви зможете пройти онлайн-тести, аби з’ясувати свій рівень англійської на поточний момент. http://www.examenglish.com/
Loyalbooks – сайт має понад 7 000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, у будь-яку вільну хвилину й вивчайте мову. http://www.loyalbooks.com/

Онлайн-перевірка орфографії та граматики https://www.grammarcheck.net/editor/

Залишити відповідь