izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Конференція «Горный журнал»

Шановні користувачі!

28 жовтня в читальній залі №1 відбулась конференція “Горный журнал” – провідне періодичне видання гірничої науки” (до 190-ї річниці заснуванння).

          З приводу цієї  дати студенти гірничого факультету зустрілися з науковцями університету,  фахівцями гірничої справи доктором технічних наук, професором, членом редколегії   “Горного журнала” М. І. Дядечкіним, доктором технічних наук, професором Г. В. Губіним, кандидатом технічних наук, професором І. А. Кучерявенко та відомим         краєзнавцем, журналістом        В.      П.      Бухтіяровим.

Презентація “Провідне періодичне видання гірничої науки “Горный журнал””

          З доповідями про історію заснування журналу, окресливши  його світове значення для розвитку гірництва, виступили зав. відділу наукової бібліотеки Н. В. Коваленко, бібліотекар 1 категорії Г. Я. Юсупова. Шановні гості, майстри своєї справи, які зробили великий внесок в розвиток гірничої науки та гірничої промисловості Кривбасу, присвятили свої надзвичайно цікаві та пізнавальні виступи з історії “Горного журнала”, всесвітньо відомим особам, які друкувались в ньому і особисто своїй співпраці з цим науковим виданням.

         Зворушливо і піднесено лунали їх слова, звернені до студентів-гірників, присвятити свої знання і майбутній досвід подальшому розвитку гірництва в Кривому  Розі.

         У рамках заходу – для учасників конференції – було розгорнуто книжкову виставку “Гірнича наука: вчора, сьогодні, завтра” та відкритий перегляд літератури “”Горный журнал” – провідне спеціалізоване періодичне видання (190 років)”. У виставкових стендах експоновано перший номер наукового видання датований  1825 роком, а також ті номери журналу, в яких є публікації вчених університету. З бібліографічним оглядом  презентованих документів ознайомила учасників конференції зав. сектору наукової бібліотеки О.   В.          Тарабановська.

         Конференція організована і проведена за участю працівників наукової бібліотеки та деканату гірничого факультету.

Світлини:

Залишити відповідь