izmir travesti resimleritravesti

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ельзевір: пошук і аналіз наукових статей, підготовка публікацій в рейтингових журналах, планування науково-дослідної діяльності»

1 квітня 2016 року працівники наукової бібліотеки брали участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Ельзевір: пошук і аналіз наукових статей, підготовка публікацій в рейтингових журналах, планування науково-дослідної діяльності», який відбувся у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

     Семінар присвячений використанню реферативно-аналітичної бази даних Scopus з метою підбору журналу для публікації та ідентифікації найбільш важливих наукових статей з окремих тем, отриманню повних текстів з ScienceDirect, аналізу наукових тенденцій, вибору партнерів для колаборації та роботі з власним профілем учасника, висвітлення можливості подання наукового журналу в Scopus.

     На семінарі було зареєстровано 128 учасників з Києва, Харкова, Львова, Миколаєва, Маріуполя, Запоріжжя, Кременчука та інших міст України. Категорія слухачів дуже різноманітна – автори-науковці, редактори наукових видань, рецензенти, бібліотекарі.
     У першій частині семінару провідний консультант по ключовим інформаційним рішенням Elsevier S & T в Україні, Росії, Республіці Білорусь Локтєв А. П. розповів про можливості, які надає видавнича компанія Elsevier – найбільший в світі видавець науково-технічної, медичної літератури і провайдер інформаційних рішень в області науки і освіти. Локтєвим А. П. були представлені продукти Elsevier – ScienceDirect, Scopus, SciVal, Mendeley, які дозволяють підвищити продуктивність діяльності фахівців у сфері науки, освіти та різних галузей промисловості.

     Презентація: Локтєв А. Використання реферативной бази даних Scopus в науковій роботі.

     Друга частина була присвячена практичним питанням створення якісної наукової статті і спілкуванню з редакцією міжнародного наукового журналу при поданні авторського рукопису. Ця тема висвітлювалася директором НТБ ДНУЗТ, канд. наук із соціальних комунікацій, старшим науковим спіробітником  Колесниковою Т. О.
 Великий інтерес викликала презентація завідуючої відділом бібліотечно-інформаційних технологій НТБ Савельєвої О. А. «Вибір журналів, індексованих БД Scopus». Науковцям було запропоновано кілька методів по визначенню, чи входить науковий журнал в міжнародну базу даних Scopus (на підставі використання безкоштовних ресурсів Elsevier).
   
 Після теоретичних занять усі охочі перейшли в обчислювальний центр університету і змогли використовувати отримані знання на практиці.

Світлини:

Залишити відповідь