izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Едуард Фукс – вчений, геолог, патріот

          18 травня в читальному залі наукової бібліотеки  відбулась зустріч студентів гірничого та геолого-екологічного факультетів з В. В. Тротнер,  дослідницею життя і діяльності нашого визначного земляка, видатного геолога і гірничого інженера, фотографа-любителя початку XX ст., патріота, який щиро любив  Криворіжжя,   Едуарда Карловича Фукса.

          Виступ шановної гості і був присвячений цій дивовижній людині, яка відіграла велику роль в промисловому успіху Кривого Рогу. Блискучий ерудит, Фукс створив геологічні карти Криворізького району, склав програму геологічного дослідження і  завоював незаперечний авторитет, зробивши колосальний внесок у промисловість міста. Крім цього, Е. Фукс як фотограф-любитель залишив майбутнім поколінням величезну спадщину, складену з негативів з видами Кривого Рогу і його околицями кінця XIX-початку XX ст.  Тільки завдяки цій подвижницькій праці ми сьогодні маємо уяву про те, як виглядав наш край 100 років тому.

          В. В. Тротнер супроводжувала лекцію презентацією, яка надала можливість присутнім в залі ознайомитись і з особистим життям Е. Фукса, і з його родиною, і з місцями, де він проживав, і з його фотоспадщиною.

          Інформаційним супроводом зустрічі стала книжкова виставка “З любов’ю до міста”, на якій експонувались рідкісні видання з книжкових фондів бібліотеки з краєзнавства.

Світлини:

Залишити відповідь