Ресурси відкритого доступу

Е-books directory – каталог електронних книг (список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій).

Elektronische Zeitschriftenbibliothek – електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга. Понад 15 тис. безкоштовних публікацій.

Getty Publications Virtual Library – науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання онлайн та для завантаження у PDF-форматі.

HighWire Press – депозитарій підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. Понад 1 тис. журналів, 1,8 млн. повнотекстових рецензованих статей у вільному доступі.

Hindawi – Hindawi Publishing Corporation – видавнича корпорація, яка охоплює понад 100 рецензованих журналів відкритого доступу з усіх основних сфер науки, техніки й медицини.

Ingenta – багатогалузева бібліографічна база; пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.

InTech – видавець журналів та книг відкритого доступу з різних галузей науки, техніки. У видавництві публікуються понад 20 000 авторів найкращих університетів світу.

IPL – Internet Public Library – близько 3000 електронних журналів з багатьох галузей знань.

OpenDOAR – каталог журналів відкритого доступу. Надає доступ до наукових і академічних журналів по всіх галузях знань. Повнотекстовий пошук статі можливий по більш ніж 1100 найменуваннях журналів.

WDL -Всесвітня цифрова бібліотека – проєкт Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.

J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) – японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.

Чтиво / Chtyvo – є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

Залишити відповідь