izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Ресурси відкритого доступу

ABC Chemistry – безкоштовні повнотекстові наукові журнали з хімії. Архів поділений на 2 частини: журнали, які постійно доступні в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово у вільному доступі.
ADS (Astrophysics Data System, Digital Library for Physics and Astronomy) – містить понад вісім мільйонів робіт з астрономії та фізики, як з рецензованих, так і з не рецензованих джерел.
AEA Journals – повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.
arXiv – безкоштовна служба розповсюдження та архів відкритого доступу наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки.
BionOne – система спеціалізується у сегменті біології, екології та питань охорони навколишнього середовища. Повна колекція складає понад 200 періодичних видань.
ChemSpider. Search and share chemistry – дозволяє відкрити найбільш повний вигляд вільно доступних хімічних даних за допомогою он-лайн пошуку. Належить Королівському хімічному товариству.
CiteSeerX – відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами.
Діаспоріана – українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення.
DOAB (Directory of Open Access Books) – доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.
DOAJ (Directory of Open Access Journals) – довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.
Е-books directory – каталог електронних книг (список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій).
Elektronische Zeitschriftenbibliothek – електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга. Понад 15 тис. безкоштовних публікацій.
Getty Publications Virtual Library – науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання онлайн та для завантаження у PDF-форматі.
HighWire Press – репозитарій підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. Понад 1 тис. журналів, 1,8 млн. повнотекстових рецензованих статей у вільному доступі.
Hindawi – близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень.
CulOnline  – відкритий онлайн-доступ до понад тисячі книг видавництва  “Центр навчальної і практичної літератури” (ЦУЛ) – інтернет-книгарні, яка пропонує різнопланову літературу багатьох видавництв України.
Ingenta – багатогалузева бібліографічна база; пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.
Internet Public Library – близько 3000 електронних газет та журналів з багатьох галузей знань усіх країн світу
InTech – видавець журналів та книг відкритого доступу з різних галузей науки, техніки. У видавництві публікуються понад 20 000 авторів найкращих університетів світу.
IPL – Internet Public Library – близько 3000 електронних журналів з багатьох галузей знань.
J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) – японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.
LIBRARIA – проєкт компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами.
Національний центр розвитку креативного підприємства (навчально-методична література) – національний та регіональний ресурсний центр, надає університетам України інноваційні програми та курси. 
OpenDOAR – каталог журналів відкритого доступу. Надає доступ до наукових і академічних журналів по всіх галузях знань. Повнотекстовий пошук статі можливий по більш ніж 1100 найменуваннях журналів.
Prometheus  – український громадський проєкт масових відкритих он-лайн курсів, що були підготовлені викладачами трьох відомих українських університетів: КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії
The OAPEN Library – містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.
WDL -Всесвітня цифрова бібліотека – проєкт Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.
Wiley Open Access – проєкт відкритого доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих он-лайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
Чтиво / Chtyvo – є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо

Залишити відповідь