izmir travesti resimleritravesti

Захід «Людина-легенда – Олександр Поль»

7 листопада 2017 року в бібліотеці КНУ відбувся захід «Людина-легенда – Олександр Поль», присвячений 185-річниці від дня народження. Підприємець, археолог, колекціонер, засновник промислового виробництва криворізьких залізних руд О. Поль – яскравий приклад того, як одна дивовижна особистість змогла розгорнути розвиток рідного міста і регіону. Цією думкою пронизані виступ і презентація бібліотекаря О. В. Генової.

Професійними і яскравими були презентація «Спадщина» і емоційна співбесіда гостя заходу доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрою металургії чорних металів і ливарного виробництва Г. В. Губіна зі студентами гірничо-металургійного факультету. Сучасне промислове виробництво, майбутнє професії гірника це запитання, які турбують молодь. Через виховання особистістю, яка є гордістю і славою України, відбувається повернення до своїх коренів, що, безумовно, спонукає молодь знати історію рідного краю. Відданість гірничо-металургійній справі Кривбасу, досвід наукової і практичної діяльності Г. В. Губіна сприяє пошуку свого шляху в професії і житті.

Історію виробництва залізних руд на Криворіжжі від минулого до сучасного у рідкісних виданнях, фотодокументах, матеріалах конференцій, художніх творах продемонструвала виставка «Степовий Колумб – Олександр Поль». З оглядом презентованих документів ознайомила учасників заходу бібліограф Г. Н. Потапова. Безумовно, інформація заходу була корисною і цікавою для студентів.

Залишити відповідь