izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Тематичний вечір “Твоє життя – не гра!”

Шановні користувачі!

Під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) діє міжнародна медична організація AIDS Care Education and Training, що займається профілактикою поширення ВІЛ-інфекції та підтримкою хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, у різних країнах Європи, Африки, Азії, Америки й Австралії.

1 грудня з 1988 року відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

19 листопада з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відбулась зустріч студентів металургійного факультету з працівниками Криворізького відділу  Всеукраїнської мережі ЛЖВ (люди, які живуть з ВІЛ) психологами О. М. Красулею та Д. С. Мельник.

Зав. відділу наукової бібліотеки  Ковальова О. О. наголосила на тому, що СНІД став “чумою XX ст. та скрокував і в XXI ст., і Україна, на жаль, посідає одне з перших місць в списку країн, які лідирують за темпами зростання епідемії ВІЛ/СНІД.

Психологи Всеукраїнської мережі ЛЖВ Красуля О. М. та Мельник Д. С., аргументовано,  цікаво і доступно висвітлили тему, як ВІЛ розвивається і розмножується в організмі людини, коли туди потрапляє, про складнощі виявлення цього вірусу в інкубаційному періоді, про особливості тестування на ВІЛ, про симптоми цього захворювання і його характерні особливості.

Виступи спеціалістів викликали жваву зацікавленість, яка виявилась у запитаннях молоді до шановних гостей.

Бурхливу реакцію викликав і короткометражний фільм “Що таке ВІЛ і СНІД”.

До уваги присутніх підготовлена експозиція  книжкової виставки “Коли людина собі ворог”. Для учасників заходу проведений бібліографічний огляд  експонованої  літератури.

Світлини:

Залишити відповідь