izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Круглий стіл «Українська революція 1917-1921 років: історія і сьогодення».

09 листопада 2017 р. з нагоди 100-ліття від початку Української революції 1917-1921 років у бібліотеці було проведено круглий стіл «Українська революція 1917-1921 років: історія і сьогодення».
У заході взяли участь: викладач історії Кадол О. М., працівники абонементу навчальної літератури БФ, ФЕУБ та студенти першого курсу факультету економіки, управління та бізнесу. Кадол О. М. апелював важливими історичними фактами про події періоду Української революції 1917-1921 років, які влучно доповнювали інформаційний матеріал ведучої та студентів. Під час підготовки до заходу студенти мали можливість познайомитись із літературою про події Української революції 1917-1921 рр. та діячів національно-визвольного руху. Разом з фахівцями бібліотеки розробили питання до обговорення на круглому столі. Їх цікавили передумови і чинники революції, проблеми Українського державотворення часів Центральної Ради, роль особистостей в українській революції.
У ході обговорення цих питань на засіданні круглого столу відбулася дискусія довкола проблемних й актуальних питань вітчизняної історії. Проводились паралелі між революційними подіями минулого і сучасного нашої держави.
Студенти мали змогу ознайомитись із книжковою виставкою «Україна понад усе!» на якій були представлені документи про яскраві віхи становлення незалежності України доби Української революції 1917-1921 рр., діячів визвольного руху та отримати відповідь на питання, які їх цікавили.

Світлини:

Залишити відповідь