izmir travesti resimleritravesti
altiparmak travesti marmaris travesti istanbul travesti

Освітні послуги

Перелік освітніх послуг

 бібліотеки Криворізького національного університету:

 – навчання студентів КНУ основам інформаційної культури;

– навчання аспірантів методам пошуку інформації у традиційному та автоматизованому режимах;

– навчання викладачів і співробітників університету методам роботи з електонними ресурсами бібліотеки.

5 Responses to Освітні послуги

 1. Вадим :

  Під час проведення екскурсії по бібліотеці ДВНЗ КНУ ми дізналися: короткі відомості про історію створення та розвитку бібліотеки, її структури(розподіл на сектори), об’єм літератури та її різновиди.
  Звернули увагу на їнструкції користування читальним залом.
  Увага була прикута до порівняння алфавітного вказівника та системного каталогу. Отримали інформацію про способи пошуку літератури за адресою, бібліографічним описом, алфавітом та тематикою.
  Група ПО-16 залишилась в захваті від проведеної екскурсії по бібліотеці ДВНЗ КНУ!

 2. Ростислав :

  Гірничи ф-т, гр-15-1 Бібліотечний урок у навч., корп. №1 ДВНЗ “КНУ”.
  Студенти – першокурсники дуже вдячні бібліотекарям за надзвичайно цікаву, корисну, важливу та ґрунтовну інформацію про історію становлення і розвитку науковох університетської бібліотеки, роботи з каталогами, правилами роботи із книгою, науковими джерелами та їх знаходження у каталогах; Надану інформаційну довідку про вищу освіту в Україні у контексті Болонського процесу.

 3. Анна :

  Дякуємо бібліотекарям наукової бібліотеки ДВНЗ “Криворізький національний університет” навчального корпуса №1 (Науменко Юлії Михайлівні)за проведений бібліотечний урок для студентів-першокурсників факультету інформаційних технологій. Ми мали змогу познайомитися з історією бібліотеки, роботою та користуванням пошуковим фондом, дізналися про тематичні виставки.
  Дякуємо!
  Студенти Пн-15-1

 4. Марк :

  Дуже дякую за єкскурсію по бібліотеці, дуже великий обьєм інформації,яка так потрібна студентам!! Бібліотека КНУ Найкраща!

 5. ГР-15-2, гірничий факультет :

  Бібліотечний урок із ознайомлення роботи у книгосховищі та з алфавітним і систематичним каталогами. Вдячні співробітникам наукової бібліотеки за надану корисну і грунтовну інформацію щодо забезпечення наукового процесу літературою та відповідне відпрацювання вмінь та навичок роботи під час знаходження певної тематичної системи у науковій й бібліографічній базі бібліотеки.

Залишити відповідь