Науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання»
13 березня на базі університету відбувся науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання: (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)».
На семінарі розглянуті наступні питання:
• Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування.
• Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів).
• Зважаючи на вимоги до опублікування результатів дисертаційних робіт і появу великої кількості хижацьких видань, науковці мають уважно ставитися до добору видання для публікації власних досліджень.
• Безкоштовний референс менеджер EndNote base що дозволяє створити базу публікацій за темою дослідження, і суттєво полегшує оформлення статей за форматом певного видання, і нещодавно створену функцію EndNote Match, яка значно скорочує час підбору видання для публікації.
• ResearcherID – ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті. H-index Orcid – онлайн CV науковця, тощо.
Спікер заходу – канд. біологічних наук, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analitics Ірина Тихонкова.
Бібліотека має права адміністратора WoS і надає консультації з питань використання платформи.
Презентація: Семінар WoS
Світлини: