Консорціум ORCID в Україні: переваги та можливості

Шановні користувачі!

8 червня фахівці ДНТБ спільно з представниками міжнародної організації ORCID провели вебінар щодо можливостей формування Національного консорціуму ORCID в Україні.

В.о. директора бібліотеки Криворізького національного університету Вікторія Вигівська взяла участь в обговорені наступних питань:

—Переваги створення Національного консорціуму в Україні

— Можливості ORCID Member API

— Системи, з якими можна робити інтеграцію ORCID

— Обов’язки установи-члена консорціуму

— Юридичні питання функціонування консорціуму

— Перспективи функціонування Консорціуму у майбутньому.

Спікерами вебінару були:

– Палома Марін-Арраїза – координатор національних консорціумів міжнародної некомерційної організації ORCID (профіль ORCID: https://orcid.org/0000-0001-7460-7794).

– Сабіна Аугунас – завідувач відділу наукових досліджень та цифровізації ДНТБ України (профіль ORCID: https://orcid.org/0000-0003-0686-5649).

– Наталія Калюжна – старший науковий співробітник відділу наукових досліджень та цифровізації ДНТБ України (профіль ORCID: https://orcid.org/0000-0003-3154-8194).

За результатами обговорення зі стейкхолдерами національного консорціуму ORCID в Україні, було вирішено, що в подальшому будуть організовані робочі зустрічі з потенційними членами консорціуму та обговорення подальших кроків розвитку консорціуму в Україні.